Gizlilik Politikası

> Bilgi Toplama ve Kullanma

Çukurcuma.Net, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar Çukurcuma.Net bu sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara verilemez. Üyeler, Çukurcuma.Net'e ekledikleri yorumların içerikleri ve getirilerinden kendileri sorumludurlar.

> Kayıt

Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurur. Üyelerin özel bilgileri diğer üyeler tarafından görülemez. Girilen bilgiler Çukurcuma.Net veri tabanında saklanır.

> Kullanıcı Adı ve Şifre

Kullanıcının hesabına sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır.

> Bilgileri Güncelleme

Kullanıcı, Ayarlar sayfasını kullanarak dilediği zaman kendisiyle ilgili bilgileri güncelleyebilir. Üyelik iptali için info@cukurcuma.net adresine e-mail gönderilmesi gerekmektedir.

> Log Dosyaları

Sitenin yönetimi, trendleri görme, kullanıcı hareketlerini izleme, kullanımı arttırmak için demografik bilgi toplama amacıyla IP adreslerini kullanır. IP adresleri kullanıcıların kimliğini tespit etme imkânı vermez.

> Bağlantılar

Bu siteden zaman içinde başka sitelere bağlantılar (link) eklenebilir. Çukurcuma.Net, bu siteden bağlantı verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

Cukurcuma.net Facebook Group
çukurcuma cukurcuma cukur cuma çukur cuma Google çukurcuma antikacılar çukurcuma antikacılar çarşısı çukurcuma antikacıları