Kullanım Şartları

Bu metin, Çukurcuma.Net sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

> Şartların Kabulü: Çukurcuma.Net sitesini kullanmaya devam etmekle Çukurcuma.Net kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

> Bilgileriniz: Bilgileriniz; Çukurcuma.Net'e girdiginiz yorum, veri, bilgi vb.'den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir. Biz, yorumlarınızın çevirimiçi olarak paylaşılmasında rol oynarız. Çukurcuma.Net'e veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde, Çukurcuma.Net, bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir.

> Kayıt Şartları: Çukurcuma.Net'e kaydolmanız halinde;

a) Siteye göndereceğiniz yorumların hakaret, cinsellik ya da şiddet içermeyeceğini,
b) Kayıt formunu doldururken şahsınız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
c) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Çukurcuma.Net, bilgilerinizin yanlış ya da kötü amaçlı olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir.

> Kullanıcı Adı ve Şifre: Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre seçme hakkı tanınır. Kayıt işlemi tamamlanınca;
a) Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda Çukurcuma.Net'i uyarmak,
b) Siteyi ziyaret ettikten sonra oturumunuzu kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden Çukurcuma.Net sorumlu değildir.

> Kuralları çiğnemeniz halinde ne olur?: Çukurcuma.Net, size bir uyarı mesaji gönderebilir, sitede yayınladığınız ileti veya diğer bilgileri devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.

Cukurcuma.net Facebook Group
çukurcuma cukurcuma cukur cuma çukur cuma Google çukurcuma antikacılar çukurcuma antikacılar çarşısı çukurcuma antikacıları